Probaco Gävle

Välkommen till Probaco i Karlstad

Probaco i Karlstad erbjuder en stor bredd av tjänster inom sanering och avfuktning - med dygnet-runt-jour. Vi finns här för dig, med expertis och engagemang. Hör av dig till oss för allt från utredande ­åtgärder, till sanering och återställning.

Våra kontaktpersoner i Karlstad

Lars-Eric Petersen

Lars-Eric Petersen

Vd Avfuktning
070-371 05 26
lars-eric.petersen@probaco.se

Thomas Harrysson

Thomas Harrysson

Avfuktning support-arbetsledare
070-371 02 13
thomas.harrysson@probaco.se

Marica Danielsson

Marica Danielsson

Sanering
070-371 99 75
marica.danielsson@probaco.se

Roger Berglund

Roger Berglund

Sanering
070-371 99 15
roger.berglund@probaco.se

Annika Olsson

Annika Olsson

Administratör
054-19 09 29
annika.olsson@probaco.se

Kontaktuppgifter Karlstad

Dagvindsgatan 10
652 21 Karlstad
Växel: 054-19 09 29
karlstad@probaco.se

Journummer

070-371 99 74

Företagsbroschyr

Ladda ned här

Våra kontor