Probaco Gävleborg

Kryddstigen 15B | 802 92 Gävle | Jour / Växel: 026-10 21 34 | gavle@probaco.se

Vi sanerar efter en mängd olika slags skador. Det kan till exempel handla om brand-, avlopps- och vattenskador, farliga ämnen, oljeläckage eller luktproblem.

Våra kontaktpersoner

Carina Jonsson

Carina Jonsson

Sanering/ekonomi
070-230 42 09
carina.jonsson@probaco.se

Tommy Morelius

Tommy Morelius

Avfuktning/besiktning/radon
070-532 58 21
tommy.morelius@probaco.se

Jonas Westling

Jonas Westling

Sanering/asbest
070-569 07 28
jonas.westling@probaco.se

Jesper Jonsson

Jesper Jonsson

Asbest/pcb/sanering
070-316 09 59
jesper.jonsson@probaco.se

Therese Andersson

Therese Andersson

Ekonomi/administration
026-10 21 34
Föräldraledig
therese.andersson@probaco.se

Pontus Wiklander

Pontus Wiklander

Avfuktning/inomhusmiljö
070-846 19 09
pontus.wiklander@probaco.se

Nichlas_Gavle_336x336px

Nichlas Hemlin

Ekonomi/administration
026-10 21 34
Vikarie
nichlas.hemlin@probaco.se

Välkommen till Gävleborg

Det är viktigt för oss att finnas nära till hands när du behöver oss. Har du något på hjärtat? Tveka inte att kontakta oss!