Probaco Värmland

Tredje Industrigatan 9 |681 30 Kristinehamn | Telefon: 0550-188 85 | varmland@probaco.se

Dagvindsgatan 10 | 652 21 Karlstad | Telefon: 054-19 09 29 | karlstad@probaco.se

Jour: 070-371 99 74

Probaco i Kristinehamn och Karlstad erbjuder en stor bredd på tjänster inom sanering och avfuktning - med dygnet-runt-jour. Vi är verksamma i hela Värmland.

Våra kontaktpersoner

Patrik_Olsson

Patrik Olsson

Kristinehamn
Vd Sanering
070-371 99 72
patrik.olsson@probaco.se

Karl Persson

Karl Persson

Kristinehamn
Sanering
070-482 35 20
kalle.persson@probaco.se

Christoffer Olssons

Christoffer Olsson

Kristinehamn
Sanering
070-614 31 75
christoffer.olsson@probaco.se

Lars-Erik Petersson

Lars-Eric Petersen

Karlstad
Vd Avfuktning
070-371 05 26
lars-eric.petersen@probaco.se

Nicklas Johansson

Nicklas Johansson

Kristinehamn
Sanering
070-333 37 58
nicklas.johansson@probaco.se

Tomas Harrysson

Thomas Harrysson

Karlstad
Avfuktning support-arbetsledare
070-371 02 13
thomas.harrysson@probaco.se

christer_nilsson_kristinehamn_336x336px

Christer Nilsson

Kristinehamn
Sanering
070-396 09 29
christer.nilsson@probaco.se

marica_danielsson_karlstad_336x336px

Marica Danielsson

Karlstad
Sanering
070-371 99 75
marica.danielsson@probaco.se

roger_berglund_karlstad_336x336px

Roger Berglund

Karlstad
Sanering
070-371 99 15
roger.berglund@probaco.se

Annika Olsson

Annika Olsson

Administratör
0550-188 85, 054-19 09 29
annika.olsson@probaco.se

Patrik_Olsson

Patrik Olsson

Kristinehamn
Vd Sanering
070-371 99 72
patrik.olsson@probaco.se

Christoffer Olssons

Christoffer Olsson

Kristinehamn
Sanering
070-614 31 75
christoffer.olsson@probaco.se

Nicklas Johansson

Nicklas Johansson

Kristinehamn
Sanering
070-333 37 58
nicklas.johansson@probaco.se

christer_nilsson_kristinehamn_336x336px

Christer Nilsson

Kristinehamn
Sanering
070-396 09 29
christer.nilsson@probaco.se

Karl Persson

Karl Persson

Kristinehamn
Sanering
070-482 35 20
kalle.persson@probaco.se

Lars-Erik Petersson

Lars-Eric Petersen

Karlstad
Vd Avfuktning
070-371 05 26
lars-eric.petersen@probaco.se

Tomas Harrysson

Thomas Harrysson

Karlstad
Avfuktning support-arbetsledare
070-371 02 13
thomas.harrysson@probaco.se

marica_danielsson_karlstad_336x336px

Marica Danielsson

Karlstad
Sanering
070-371 99 75
marica.danielsson@probaco.se

roger_berglund_karlstad_336x336px

Roger Berglund

Karlstad
Sanering
070-371 99 15
roger.berglund@probaco.se

Annika Olsson

Annika Olsson

Administratör
0550-188 85, 054-19 09 29
annika.olsson@probaco.se

Patrik_Olsson

Patrik Olsson

Kristinehamn
Vd Sanering
070-371 99 72
patrik.olsson@probaco.se

Christoffer Olssons

Christoffer Olsson

Kristinehamn
Sanering
070-614 31 75
christoffer.olsson@probaco.se

Nicklas Johansson

Nicklas Johansson

Kristinehamn
Sanering
070-333 37 58
nicklas.johansson@probaco.se

christer_nilsson_kristinehamn_336x336px

Christer Nilsson

Kristinehamn
Sanering
070-396 09 29
christer.nilsson@probaco.se

Karl Persson

Karl Persson

Kristinehamn
Sanering
070-482 35 20
kalle.persson@probaco.se

Lars-Erik Petersson

Lars-Eric Petersen

Karlstad
Vd Avfuktning
070-371 05 26
lars-eric.petersen@probaco.se

Tomas Harrysson

Thomas Harrysson

Karlstad
Avfuktning support-arbetsledare
070-371 02 13
thomas.harrysson@probaco.se

marica_danielsson_karlstad_336x336px

Marica Danielsson

Karlstad
Sanering
070-371 99 75
marica.danielsson@probaco.se

roger_berglund_karlstad_336x336px

Roger Berglund

Karlstad
Sanering
070-371 99 15
roger.berglund@probaco.se

Annika Olsson

Annika Olsson

Administratör
0550-188 85, 054-19 09 29
annika.olsson@probaco.se

Välkommen till Probaco Värmland

Det är viktigt för oss att finnas nära till hands när du behöver oss. Har du något på hjärtat? Tveka inte att kontakta oss!