Probaco Hjulsbro Sanering – Östergötland

Huvudkontor: Låsbomsgatan 6 | 589 41 Linköping | Jour: 013-20 32 30 | linkoping@probaco.se

Filialkontor: Importgatan 46 | 602 28  Norrköping | norrkoping@probaco.se

Filialkontor: Turbinvägen 3 | 591 61 Motala | motala@probaco.se

Filialkontor: Kristinebergsgatan 38 | 593 61 Västervik | vastervik@probaco.se

Probaco Hjulsbro Sanering i Linköping, Norrköping, Motala och Västervik erbjuder en stor bredd på tjänster inom sanering och avfuktning - med dygnet-runt-jour.

Våra kontaktpersoner

Peter Gustavsson

Peter Gustavsson

Linköping
013-20 32 34
0708-26 17 51
peter.gustavsson@probaco.se

Torbjorn Strom

Torbjörn Ström

Linköping
013-20 32 32
0706-65 93 66
torbjorn.strom@probaco.se

Helene Adolfsson

Helene Adolfsson

Linköping/Norrköping
013-20 32 31
0708-16 17 46

helene.adolfsson@probaco.se

Andreas Elb

Andreas Elb

Linköping/Västervik
013-20 32 35
0490-79 53 50
andreas.elb@probaco.se

Stefan Andersson

Stefan Andersson Skill

Motala
0141-21 32 30
0708-16 17 47
stefan.andersson@probaco.se

Välkommen till Probaco Östergötland

Det är viktigt för oss att finnas nära till hands när du behöver oss. Har du något på hjärtat? Tveka inte att kontakta oss!