Probaco Gävleborg

Kryddstigen 15B | 802 92 Gävle | Jour / Växel: 026-10 21 34 | gavle@probaco.se

Skidvägen 2 | 821 30 Bollnäs | Jour / Växel: 026-10 21 34 | halsingland@probaco.se

Probaco i Gävle erbjuder en stor bredd på tjänster inom sanering och avfuktning - med dygnet-runt-jour. Vi är verksamma i hela Gävleborg.

Våra kontaktpersoner

Carina Jonsson

Carina Jonsson
Gävle

Sanering/ekonomi
070-230 42 09
carina.jonsson@probaco.se

Tommy Morelius

Tommy Morelius
Gävle

Avfuktning/besiktning/radon
070-532 58 21
tommy.morelius@probaco.se

Jonas Westling

Jonas Westling
Gävle

Sanering/asbest
070-569 07 28
jonas.westling@probaco.se

Jesper Jonsson

Jesper Jonsson
Gävle

Asbest/pcb/sanering
070-316 09 59
jesper.jonsson@probaco.se

Therese Andersson

Therese Andersson
Gävle

Ekonomi/administration
026-10 21 34
Föräldraledig
therese.andersson@probaco.se

Pontus Wiklander

Pontus Wiklander
Gävle

Avfuktning/inomhusmiljö
070-846 19 09
pontus.wiklander@probaco.se

Björn Larsson

Björn Larsson

Gävle

Avfuktning
070-898 20 00
bjorn.larsson@probaco.se

Nichlas_Gavle_336x336px

Nichlas Hemlin
Gävle

Ekonomi/administration
026-10 21 34
Vikarie
nichlas.hemlin@probaco.se

Joakim Svensen

Joakim Svensen
Hälsingland

Avfuktning/sanering
070-325 15 95

joakim.svensen@probaco.se

Välkommen till Gävleborg

Det är viktigt för oss att finnas nära till hands när du behöver oss. Har du något på hjärtat? Tveka inte att kontakta oss!